Ostrów Wielkopolski będzie tym razem Twoim Miastem w Faktach RMF FM. Tak zdecydowaliście w głosowaniu w sondzie na RMF 24. Już w sobotę na miejscu stanie nasze żółto-niebieskie miasteczko, a nasz reporter opowie o lokalnych atrakcjach. Zapraszamy!

W tym tygodniu mogliście głosować także na Żerków, Ćmielów, Żukowo, Sulęcin i Dąbrowę Tarnowską. Postawiliście jednak na Ostrów Wielkopolski:

Zaprosiła nas tam pani Marta. Mamy bogatą i piękną historię. Miasto polskiego kompozytora i pianisty jazzowego Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego. Posiadamy piękny kompleks Piaski-Szczygliczka usytuowany nad zbiornikiem wodnym i plażą, w którym znajduje się m.in. Park Dużych Owadów. Stawiamy na sport - nasza drużyna jest brązowym medalistą mistrzostw Polski w koszykówce mężczyzn (2016/2017) - napisała nasza słuchaczka.

O tych i wielu innych atrakcjach opowiemy już w sobotę. Odkryje je nasz reporter. Jeśli będziecie w okolicy, odwiedźcie nasze żółto-niebieskie miasteczko. Nie zabraknie niespodzianek! Słuchajcie też Faktów RMF FM od godziny 8:00.

Wy decydujecie - my jedziemy i odkrywamy dla Was polskie miasta!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF24.pl! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia.