Już w najbliższą sobotę Fakty z Twojego Miasta pojadą do wybranej przez Was miejscowości. Możecie głosować na sześć miejscowości: Ełk, Iławę, Kalisz Pomorski, Rzeszów, Tychy i Żagań.

Po raz kolejny przed Wam bardzo trudne zadanie: to Wy musicie zdecydować, gdzie w najbliższą sobotę pojawią się reporterzy RMF FM. Każda ze zgłoszonych miejscowości kusi ciekawymi atrakcjami.

Magda z Ełku zachęca: przyjedźcie do nas, bo tu znajduje się krzyżacki zamek. W Iławie zaś jest najdłuższe jezioro w Polsce - przekonuje z kolei Damian. Odwiedzając Kalisz Pomorski, nie można przegapić XVII-wiecznego kościoła.

Odwiedzając Rzeszów koniecznie trzeba zwrócić uwagę na tęczowy most czy podziemia. Oczywiście do zwiedzania. Tychy zaś to stolica polskiego przemysłu samochodowego. Jeśli zdecydujecie się na Żagań, to warto wiedzieć, że jest tam jeden z największych poligonów w Europie.

Zobacz zgłoszenia z poszczególnych miejscowości:

Zgłoś swoją miejscowość do Faktów z Twojego Miasta:


Dodajmy, że cały czas czekamy na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.
Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz, i zaproś do siebie reporterów RMF FM!