Przed nami wielkie siatkarskie emocje! W maju męska kadra rozpocznie rywalizację w prestiżowej Lidze Narodów. Mamy dla was wejściówki na mecze biało-czerwonych. Przeczytajcie, co zrobić, by dostać bilety!

W tym roku Liga Narodów zastąpiła dobrze znaną polskim kibicom Ligę Światową. Podczas historycznej, pierwszej edycji rozgrywek reprezentacja Polski rozegra co najmniej 15 spotkań z czołowymi ekipami świata. Sześć pierwszych meczów odbędzie się w Polsce. Naszych kadrowiczów w kraju zobaczymy w starciach z Rosją, Kanadą, Francją, Niemcami, Koreą Południową i Chinami. Później biało-czerwoni ruszą w podróż po świecie. Odwiedzą Japonię, USA i Australię.

To będzie pierwszy turniej tak wysokiej rangi z Vitalem Heynenem w roli szkoleniowca Polaków. Belg już zapowiedział, że będzie eksperymentował ze składem kadry. Jak spisze się trener i jego siatkarze? Możecie się przekonać na własne oczy!

MAMY TAKŻE BILETY NA MECZE SIATKARZY. SPRAWDŹ, JAK ZDOBYĆ WEJŚCIÓWKI>>>>

Który z zawodników koniecznie waszym zdaniem musi się znaleźć w kadrze na Ligę Narodów? Wskażcie siatkarza, bez którego nie wyobrażacie sobie reprezentacji pod wodzą Vitala Heynena.

Na Wasze wpisy czekamy do 25 kwietnia. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się telefonicznie.Terminarz meczów Siatkarskiej Ligi Narodów w Polsce (rozgrywki mężczyzn):

25.05.2018 Katowice (Spodek)

Polska - Korea Południowa

Rosja - Kanada

26.05.2018 Kraków (Tauron Arena)

Polska - Rosja

Kanada - Korea Południowa

27.05.2018 Kraków (Tauron Arena)

Polska - Kanada

Korea Południowa - Rosja

1.06.2018 Łódź (Atlas Arena)

Polska - Francja

Chiny - Niemcy