Zespół Orlando Magic, który już wcześniej zapewnił sobie zwycięstwo w Konferencji Południowo-Wschodniej, przegrał poniedziałkowy mecz ligi koszykarzy NBA z Milwaukee Bucks 80:98. Goście wystąpili bez swojego czołowego zawodnika Dwighta Howarda (kontuzja lewego kolana) i dwóch innych zawodników z podstawowego składu.

W meczu nie zagrali także J.J. Redick, skarżący się na bóle pleców i Hedo Turkoglu, który uskarżał się na kontuzję lewego kolana. Marcin Gortat wystąpił natomiast w podstawowym składzie. Zagrał 42 minuty 56 sekund i uzyskał double-double: 10 punktów i 18 zbiórek. Tyle samo punktów co Gortat zdobył Adonal Foyle, celniej od nich rzucali Courtney Lee (17) oraz Tony Battie (13) i Rafer Alston (11). Magic po wygraniu pierwszej kwarty 24:18, oddali niestety inicjatywę gospodarzom.

Po trzech kolejnych przegranych drużyna z Florydy z dorobkiem 58 wygranych i 23 porażek plasuje się na trzecim miejscu w Konferencji Wschodniej, za Cleveland Cavaliers i Boston Celtics.