Poznaliśmy nazwiska 10 kandydatek, które znalazły się w finale plebiscytu na najpiękniejszą kobietę polskiego Off-Roadu. Zobacz ich zdjęcia i zagłosuj na swoją faworytkę!

Do finału zakwalifikowało się 10 dziewczyn, które zostały wyłonione spośród 25 kandydatek rywalizujących w I etapie plebiscytu. Na wybór finalistek wpływ miały polubienia uzyskane pod ich zdjęciami w galeriach konkursowych oraz głosy jury. Modelki oceniał zespół PECTUS,  DJ ADAM DE GREAT, prezenterka i DJ-ka Ola Ciupa, redakcja magazynu CKM, CEO Runmageddonu Jarosław Bieniecki oraz Rafał Płuciennik i Aleksander Szandrowski z RMF4RT.

Wyłonienie najatrakcyjniejszych kandydatek to wbrew pozorom niełatwe zadanie! Każdy z jurorów miał swoje typy, które musieliśmy zebrać w całość. Obrady były intensywne, ale z końcowego rezultatu jesteśmy zadowoleni. Mamy 10 kandydatek, które oprócz urody mają też charyzmę i charakter. O to właśnie nam chodziło - przekonuje Rafał Płuciennik, szef zespołu RMF 4RACING Team.

Wygląd to nie wszystko

I etap konkursu cieszył się dużym zainteresowaniem internautów, którzy na kandydatki oddali prawie 5 tysięcy głosów. Wśród kobiet biorących udział w konkursie znalazły się zarówno znane modelki, jak i te, które w świecie modelingu stawiają dopiero pierwsze kroki. Nie o sam wygląd jednak chodzi. Dziewczyny, oprócz prezentowania swoich wdzięków w konkursie, mają do wykonania specjalne zadania wyznaczone przez członków jury. Taka formuła plebiscytu jest dość oryginalna, gdyż oprócz urody, pozwala też poznać osobowość każdej z kandydatek.

Zagłosuj na najpiękniejszą

Aby zobaczyć finalistki i oddać głos na swoją faworytkę, wystarczy wejść w galerię konkursową na profilu RMF 4RACING Team na Facebooku.

Swoje głosy można oddawać również na Instagramie.

Finał w klubowym klimacie

Dziewczynę RMF 4RACING Team 2017 poznamy podczas finałowej imprezy, która odbędzie się 18 lutego w Onyx Music Club w Tarnowskich Górach. W trakcie tego wieczoru finalistki kilkukrotnie zaprezentuję się przed jury i gośćmi zebranymi w klubie. Impreza odbędzie się na dwóch niezależnych parkietach, które rozgrzeje DJ SLAVIC, czyli Ola Ciupa i ADAM DE GREAT. To właśnie wtedy dowiemy się, która z kandydatek zgranie prestiżowy tytuł i nagrody o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

(mn)