Ryan Giggs, który w sobotę rozegrał 900 mecz w barwach Manchesteru United, zapewnił swojej drużynie zwycięstwo nad Norwich City w doliczonym czasie gry. W derbach Londynu Arsenal wygrał z Tottenhamem 5:2.

38-letni Walijczyk, który jest wychowankiem Manchesteru, ustanowił już wiele klubowych i ligowych rekordów. Teraz po raz 900 zagrał w barwach "Czerwonych Diabłów" i po raz kolejny zapisał się w historii klubu. W 92. minucie gry Giggs wykorzystał podanie Ashleya Younga i Manchester wygrał z Norwich 2:1. Drużyna sir Alexa Fergusona objęła prowadzenie na początku meczu za sprawą innego weterana - Paula Scholesa. Dla Norwich trafił w 84. minucie Grant Holt.

Emocji nie brakowało w derbach Londynu. Po 34. minutach gry Tottenham wygrywał z Arsenalem 2:0. Wojciecha Szczęsnego pokonali Luis Saha i Emmanuel Adebayor (z karnego). Jednak jeszcze przed przerwą "Kanonierzy" wyrównali dzięki trafieniem Bakari'ego Sagny i Robina van Persiego. W drugiej połowie Brda Friedela pokonali jeszcze Tomas Rosicky i dwukrotnie Theo Walcott.