Wygrał wszystkie dotychczasowe etapy wszystkich imprez z cyklu Runmageddon Global. Daniel Stroinski z RMF4RT, cichy i skromny chłopak z Rybnika, zwany żartobliwie „Cichym Zabójcą”, zdominował ten cykl.

Pokonał kilkudziesięciu biegaczy z Polski i Europy. Zrobił to w wyjątkowo trudnych warunkach, na kamienistej oraz piaszczystej pustyni i w wysokich górach Atlas. Maroko w marcu to bardzo zimne noce i upał w ciągu dnia, zwłaszcza na pustyni.

Daniel jest niesamowitym przykładem konsekwencji, pracowitości i uporu. Jestem mega dumny, że mam w zespole kogoś takiego. Wszyscy możemy uczyć się od niego i podziwiać go. Czekamy już na Daniela w Polsce i myślimy o pewnym spektakularnym projekcie z zespołem RMF4RT. Jutro w Maroku bieg przyjaźni i dekoracja. To będzie piękny moment i bardzo żałuję, że w tym roku nie będzie mnie na mecie. -  mówi Rafał Płuciennik, szef RMF4RT.

RMF 4RACING Team, to dwa sportowe projekty. Jeden to team rajdowy, który już od 11 lat ściga się w barwach RMF, drugi to projekt OCR.