​Od dziś - przez całe wakacje - samochody nie przejadą ulicą Łazienkowską od Torwaru w kierunku ronda Sedlaczka. To w związku z jego odbudową. Na rondzie prowadzone są roboty brukarskie.

W związku z tym drogowcy wprowadzili na ulicach Rozbrat i Myśliwieckiej ruch wahadłowy sterowany przez sygnalizatory świetlne.

Z ulicy Rozbrat kierowcy pojadą na rondzie prosto w Myśliwiecką, w kierunku Szwoleżerów lub skręcą w Łazienkowską. Z kolei jadący Myśliwiecką pojadą w prawo w Łazienkowską lub prosto w Rozbrat.

Dla tych, którzy chcą pojechać od strony Szwoleżerów w Myśliwiecką - "pod górę", do Pięknej - zostanie wyznaczony objazd ulicami Rozbrat, Górnośląską i Hoene-Wrońskiego.

Na krótkim odcinku Myśliwieckiej przed II LO im. Stefana Batorego będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu. Kierowcy pojadą tędy w stronę Szwoleżerów lub Łazienkowskiej. Z tej ostatniej nie da się wjechać na rondo Sedlaczka. Ulica Łazienkowska na kilkudziesięciometrowym odcinku - na wysokości kościoła - stanie się jednokierunkowa. Objazd w stronę centrum prowadzi: Czerniakowską, Szwoleżerów i Myśliwiecką.

W związku z pracami linie autobusowe 107, 109, 159, 171 oraz N33 i N83 zmienią swoje trasy. Zawieszone jest funkcjonowanie niektórych przystanków: Rozbrat i Legia Stadion. 

Szczegóły zmian znajdziecie na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego .