"5000 kibiców, teatralne widowisko na Kamiennej, dwie bramki grającego w Polonii od 8.roku życia Krzysztofa Kotona i thriller na boisku z golem dla Czarnych w doliczonym czasie gry to 11 czerwca 2022 roku pod dumnie łopoczącymi czarnymi sztandarami" - tak o meczu Polonia Warszawa - Legionovia Legionowo napisała drużyna ze stolicy. Spotkanie zostało rozegrane w sobotni wieczór.

Dwie czołowe drużyny piłkarskiej trzeciej ligi zmierzyły się w sobotę w Warszawie. Polonia zagrała na swoim boisku z Legionovią Legionowo.

Panie i Panowie, Polonia Warszawa na stadionie im. gen. Kazimierza Sosnkowskiego pokonała Legionovię 3:2 i tym samym na kolejkę przed końcem rozgrywek usadowiła się na fotelu lidera - poinformował stołeczny klub w mediach społecznościowych.

Mecz zakończył się rezultatem 3:2 dla Polonii. Gole dla warszawskiej drużyny strzelili Koton (58. i 62. minuta) i Pieńkowski (90. minuta), a dla Legionowa Barański (38. minuta) i Zaklika (74. minuta).

W ostatniej kolejce trzeciej ligi w tym sezonie Legionovia zagra u siebie z 5. w tabeli Błonianką Błonie, a Polonia Warszawa na wyjeździe z zamykającą grupę Wissą Szczuczyn.