Letni dzień w Parku Kasprowicza, Szczecin wyłaniający się zza mgły oraz Jezioro Głębokie widziane z lotu ptaka. To trzy zdjęcia zostały uznane za najlepsze w tegorocznej edycji miejskiego konkursu fotograficznego - Szczecin Love.

W ciągu 3 miesięcy trwania konkursu uczestnicy nadesłali bardzo dużo zdjęć, które pokazywały to za co kochają Szczecin. Na fotografiach można było zobaczyć Nadodrzańskie bulwary, Wały Chrobrego, tereny zielone czy ciekawe detale architektoniczne.

Ostatecznie, za sprawą głosów komisji konkursowej, zgodnie z regulaminem,  wyłoniono 3 zwycięzców.

Fotografia, która została uznana za najlepszą to zdjęcie autorstwa Pana Damiana. Przedstawia nie tylko charakterystyczny łuk Teatru Letniego, ale również Park Kasprowicza, Rusałkę oraz szczecinian spędzających wolny czas na łonie natury w letni ciepły dzień.

Na drugim miejscu w tym roku uplasował się zachwycający kadr Szczecina wyłaniającego się zza gęstej mgły autorstwa Pana Adriana. To wyjątkowe zdjęcie zostało wykonane przy pomocy drona.

Na trzecim miejscu w tym roku znalazła się fotografia Pana Mateusza. To również obrazek, który został wykonany przy użyciu drona. Zdjęcie przedstawia szczecińskie jezioro Głębokie oraz otaczające je lasy.