RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pędził 157 km/h w obszarze zabudowanym

Opracowanie: Publikacja: Sobota, 3 września (12:56) Aktualizacja: Sobota, 3 września (12:00)

W czwartek tuż przed północą w Stargardzie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę BMW, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 157 km/h.

Do zdarzenia doszło na ul. Szczecińskiej w Stargardzie.

Jak informuje policja, siedzący za kierownicą 21-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 107 km/h. Przeprowadzony pomiar wskazał 157 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do "pięćdziesiątki".

Mężczyźna stracił prawo jazdy i otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: