W poniedziałek (20 czerwca ) w okolicach Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach, odbędzie się protest przeciwko budowie centrum logistycznego w Szczyglicach. Mieszkańcy w godzinach 7.30 - 8.15 będą wolno chodzić po dwóch przejściach dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ul. Krakowskiej z ul. Stanisława Kmity i ul. Spacerową w Balicach/Szczyglicach. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień.

W poniedziałek kierowcy mogą mieć problem z dojechaniem w rejon lotniska w Balicach. Między godz. 7.30 a 8.15 odbędzie się protest na dwóch przejściach dla pieszych - w pobliżu skrzyżowania ul. Krakowskiej z ul. Stanisława Kmity i ul. Spacerową w Balicach/Szczyglicach. 

To protest przeciwko budowie centrum logistycznego w Szczyglicach. Mieszkańcy będą wolno przechodzić przez przejścia dla pieszych, przez co ruch na drodze może zostać całkowicie zablokowany.

Policjanci mają pojawić się na miejscu by kierować podróżnych na objazdy.

Poniedziałkowy protest potrwa niespełna godzinę. Przeciwnicy budowy nowego centrum logistycznego w Szczyglicach nie ukrywają,  że takie pikiety będą organizowane regularnie.