Wysłannicy RMF FM w Ukrainie

Od początku rosyjskiej inwazji specjalni wysłannicy RMF FM relacjonują dla Was wydarzenia prosto z Ukrainy. To Mateusz Chłystun, Roch Kowalski, Paweł Balinowski, Krzysztof Zasada i Maciej Sztykiel.

Mateusza Chłystuna wojna zastała w Kijowie. Nasz dziennikarz po kilkunastu dniach wrócił z Ukrainy do Polski, aby w pierwszym tygodniu marca wraz z naszym drugim reporterem Pawłem Balinowskim ponownie wyjechać za naszą wschodnią granicę.
Paweł Balinowski wrócił do Polski, a w połowie marca do Lwowa wyjechał z kolejny nasz dziennikarz Roch Kowalski. Po kilku dniach dołączył do niego Maciej Sztykiel. Obaj dziennikarze są już w kraju.

Teraz na antenie RMF FM możecie słuchać relacji Mateusza Chłystuna. Jego artykuły, zdjęcia i filmy znajdziecie także na RMF24 w specjalnym raporcie Wojna w Ukrainie.

Z Lwowa wydarzenia śledził dla Was najpierw Krzysztof Zasada, a potem Maciej Sztykiej. Obaj dziennikarze bezpiecznie wrócili już do kraju.

W specjalnym raporcie Wojna w Ukrainie codziennie znajdziecie najnowsze informacje dotyczące przebiegu konfliktu, jego wpływu na polską i światową gospodarkę, komentarze specjalistów, opinie wojskowych ekspertów oraz reakcje światowych przywódców na to, co dzieje się za wschodnią granicą. #wojna #Ukraina #Rosja #ekonomia #ropa #złotówka
Radio Muzyka Fakty