Rusza wyjątkowy, multimedialny projekt związany z listopadowymi wyborami samorządowymi: Twoje wybory w RMF FM i TVP Info! Równocześnie w radiu, telewizji i internecie będziemy Wam przybliżać problemy lokalnych społeczności w najróżniejszych zakątkach kraju, wskazywać najistotniejsze sprawy do rozwiązania i przepytywać najważniejszych polityków w regionach. Przede wszystkim jednak oddamy głos Wam - słuchaczom, telewidzom i internautom.

Dziennikarze RMF FM i TVP Info w ramach wspólnej akcji "Twoje wybory" co czwartek odwiedzą inne polskie miasto. W każdym z tych miejsc będziecie mogli podzielić się z nami tym, co chcielibyście zmienić w regionie, opowiedzieć, czego Wam brakuje albo z czego jesteście niezadowoleni. Nasz wyborczy konwój wyruszy w drogę 9 października.

Pierwszy przystanek - w Katowicach. W następny czwartek ze Śląska pojedziemy do Gdańska, później odwiedzimy Kraków, Poznań, Rzeszów i Wrocław. W każdym z tych miast od rana będziemy czekać na Wasze opinie, a wieczorem w TVP Info odbędzie się debata z udziałem najważniejszych polityków z regionu. Poprowadzą ją Diana Rudnik z TVP Info i Mariusz Piekarski z RMF FM.

14 listopada, w ostatni przedwyborczy piątek, pojawimy się w Warszawie - tam odbędzie się debata liderów największych partii.

Czekamy na Wasze głosy także w internecie! Wszystkie problemy dotyczące Waszego regionu możecie zgłosić za pomocą specjalnej platformy. Na Samorządowej Mapie Życzeń wybierzcie swój region i wpiszcie postulat, którym Waszym zdaniem trzeba się zająć najpilniej. Każdy z problemów wpisujcie osobno, zaznaczając miasto, którego problem dotyczy. Wspólnie z Wami ułożymy listę najważniejszych zagadnień. Następnie zobowiążemy polityków, by wypełnili ułożony przez Was Pakt dla Regionu.

WYBIERZ REGION I WPISZ POSTULAT

Pakt dla Regionu - czyli pięć najpilniejszych problemów do rozwiązania w danym regionie, wskazanych przez Was w sondzie (sondy będziemy publikować w czwartki) - wręczymy politykom podczas organizowanej wspólnie przez RMF FM i TVP Info debaty.

Każdą debatę będziecie mogli oglądać w TVP Info. O jej przebiegu będziemy również na bieżąco informować w Faktach RMF FM i na RMF 24.

WSZYSTKO O WYBORACH SAMORZĄDOWYCH ZNAJDZIECIE W SPECJALNYM SERWISIE "TWOJE WYBORY": PUBLIKUJEMY W NIM INFORMACJE O KANDYDATACH I SONDAŻACH, DYSKUSJE, OPINIE