Podczas uroczystej Gali Sportów Samochodowych wręczone zostały trofea za sezon 2014 w ramach Mistrzostw Polski. Tytuł Mistrza Polski Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w grupie Open trafił do duetu RMF 4RACING Team: Małgorzaty Kosińskiej i Andrzeja Derengowskiego. Małgorzata jest pierwszą kobietą, która zdobyła tytuł Mistrza Polski w rajdach terenowych!

W klasyfikacji zespołów RMF4rt wywalczył i odebrał puchar za Vice Mistrzostwo Polski. Na ten tytuł złożyła się suma punktów wywalczonych na rajdowych odcinkach specjalnych przez zawodników zespołu w składzie: Aleksander Szandrowski, Rafał Płuciennik, Małgorzata Kosińska, Andrzej Derengowski, Krzysiek Biegun, Ola Kujawa, Łukasz Łaskawiec.

To nasz pierwszy pełny sezon w cyklu RMPST. Bardzo cieszy mnie sukces duetu Kosińska/Derengowski i postawa całego zespołu w tym sezonie. Wywalczyliśmy podium w dwóch kategoriach i to jest bardzo cenne. Ten rok startów to również ogromne doświadczenie dla całego Teamu. Za rok będziemy wiedzieli czego się spodziewać i powalczymy z pewnością o kolejne dobre wyniki. W planach na 2015 mamy ponownie cały cykl RMPST oraz kilka rund Mistrzostw Europy - mówi Rafał Płuciennik, szef zespołu.

Na trzecim miejscu w grupie Open sezon zakończył natomiast duet Biegun/Kujawa.