Rywal Legii Warszawa w czwartej rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Europejskiej Spartak Moskwa zremisował na wyjeździe 1:1 ze Spartakiem Nalczyk w meczu 21. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. W tabeli Spartak zajmuje piąte miejsce (35 pkt), mając dziesięć punktów straty do lidera i lokalnego rywala - CSKA.

Pierwsi gola zdobyli gospodarze, którzy przed tym spotkaniem zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli. Na prowadzenie wyprowadził ich w 26. minucie Arsen Goszokow. Remis rywalowi Legii uratował w 53. minucie rosyjski napastnik Artiom Dziuba.

Podopieczni Walerija Karpina zagrali w składzie: Andrij Dykan - Kirył Kombarow (46-Siergiej Parszywluk), Nicolas Pareja, Sergio Rodriguez, Jewgienij Makiejew - Ari, Aleksander Zotow, Demy de Zeeuw (56-Aleksandr Szeszukow), Dmitrij Kombarow - Emmanuel Emenike, Artiom Dziuba.

W pierwszy meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Europejskiej Legia zremisowała u siebie ze Spartakiem 2:2. Rewanż odbędzie się 25 sierpnia w Moskwie.