Kolędowanie jest nierozłączną częścią świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek nie mogło zabraknąć podczas naszej świątecznej trasy „Choinki pod choinkę”! Zobaczcie i posłuchajcie, czyj głos urzekł nas w Kielcach!

W Kielcach wyzwanie w świątecznym karaoke podjęło wielu, ale miejsce na podium było tylko jedno. Do Wielkiego Finału zakwalifikowała się Maria Pankowska, która zaśpiewała "Jezus malusieńki"

Bardzo nam się spodobały także te dwa wykonania. Posłuchajcie! 


Przypominamy! Najlepsze wykonanie z każdego miasta znajdzie się w Wielkim Finale. 23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

12 miast na trasie naszego świątecznego konwoju

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem RMF FM wyrusza w trasę, by w 12 miastach rozdać tysiące choinek.

Oprócz pachnących drzewek, zawsze mamy mnóstwo atrakcji. Śpiewające gwiazdy, żółto-niebieskie bombki, przepyszne pierniczki z logo RMF FM. To prawdziwe świąteczne miasteczko - z kącikiem zabaw dla dzieci, fotobudką i świętym Mikołajem!

Do tej pory odwiedziliśmy Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Lublin i Kielce. Jutro nasz ostatni przystanek - Kraków.