Rynek w Rzeszowie - to tam rozdawaliśmy "choinki pod choinkę" od RMF FM. Zabraliście do domów tysiąc pachnących drzewek. Jak zwykle było także wielu chętnych do wzięcia udziału w naszym świątecznym karaoke.

Konkurs karaoke organizowany jest w każdym mieście, do którego zawita choinkowy konwój RMF FM. Wystarczy przyjść i zaśpiewać kolędę. Specjalne jury typuje najciekawsze wykonania. Wszystkie trafiają na naszą stronę internetową. Słuchacze i internauci wybierają swojego faworyta, który awansuje do Wielkiego Finału. W nim zmierzy się z triumfatorami głosowań z poszczególnych miast.

Na razie znamy dziewięciu finalistów naszego kolędowego konkursu. To: Aneta Wójcik z Lublina, Krzysztof Kedrak z Łodzi, Jakub Michalski z Warszawy, Monika Cichoń z Katowic, Milena Jędrzejewska z Wrocławia, Aleksander Woronkiewicz z Poznania, Zuzanna Dobrowolska ze Szczecina, Damian Świderski z Gdyni, Gabriela i Emilia Szpakowskie oraz Magdalena Grudzińska z Olsztyna. Zapraszamy do głosowania na Waszego faworyta w Rzeszowie!

24 grudnia najlepsza dwunastka stoczy ostateczną bitwę. Zwycięzcę "Choinkowego śpiewać każdy może" wytypują internauci w wigilijnym głosowaniu. Będziecie mogli go usłyszeć na antenie RMF FM.

Nasza świąteczna podróż po Polsce trwa 12 dni. Codziennie w innym mieście od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów rozdajemy pachnące drzewka. Pierwszych sto osób - oprócz choinki - dostaje też bombkę i słodycze.

Sprawdź, gdzie i kiedy możesz odebrać swoją choinkę od RMF FM

Data Miasto Adres22 grudnia KIELCE Plac Artystów23 grudnia KRAKÓW Mały Rynek

Już teraz możesz nam wysłać zdjęcie swojej choinki!

1. Wyślij zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.