Tysiąc drzewek rozdaliśmy w mroźny poniedziałek gdynianom, którzy pojawili się Skwerze Kościuszki. Na miejscu można było poczuć świąteczną atmosferę, bo zaśpiewaliśmy kolędy i pastorałki razem z Sarsą!

Małe i duże - odpowiadające waszym wymaganiom - choinki rozdawaliśmy od godziny 11:00 na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Razem z nami była Sarsa, która postara się o to, by rozśpiewać Was przed najpiękniejszym okresem roku!

Zadbaliśmy też o to, by osłodzić Wam czas oczekiwania. Do każdego drzewka dodaliśmy wielopaki z gumami Mamba. Do części osób trafiły też wyjątkowe, piękne żółto-niebieskie bombki.

Było też dużo zabawy! Gdynianie chętnie brali udział w naszych konkursach i robili zdjęcia w naszej fotobudce.

Świąteczne karaoke

Tradycją naszego świątecznego konwoju, stało się też poszukiwanie wokalnych talentów. Do śpiewania kolęd i pastorałek zaprosiliśmy małych i dużych, solo, duety i tercety, a także całe zespoły. W Gdyni najbardziej spodobało nam się występ Jakuba Czoska, który zaśpiewał dla nas kolędę "Dzisiaj w Betlejem". Zobaczcie!

23 grudnia - czyli dzień przed Wigilią - po godzinie 15, uruchomiamy głosowanie i to Wy zdecydujecie, jaką kolędę i w czyim wykonaniu usłyszymy na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17. Głosowanie trwa do 24 grudnia, do godz. 16!

Jutro odwiedzimy Olsztyn! Razem z nami na ulicy Prostej pojawi się zespół Enej. Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych i nieco starszych. Bądźcie z nami!


Oprac: m