Dziennikarze RMF FM i TVP info będą z Wami w trasie przez cały świąteczny weekend. Specjalne wydania serwisów drogowych pojawiły się na naszej antenie w piątek. Kolejne będziecie mogli usłyszeć przez całą niedzielę.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

21:57

Kończymy nasza relację na dziś. Dziękujemy za wszystkie telefony i e-maile!

21:40

Po śmiertelnym wypadku zablokowana DK 1 w stronę Katowic w pobliżu Kamienicy Polskiej pod Częstochową. 47-latek potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych zmarł. Na miejscu pracuje prokurator. Policja wyznaczyła objazdy.

20:42

Wybieracie się w podróż? Uważajcie na mgły!

20:07

Drogi na Podlasiu monitoruje nasz reporter Piotr Bułakowski. Korki są m.in. na trasie z Białegostoku do Warszawy.

Nadal zablokowany jest jeden pas na S8 pod Jerzewem w stronę Warszawy. Samochód ciężarowy uderzył tam w tył innego tira, który zatrzymał się z powodu awarii. Na drodze rozsypany jest towar z naczep i potrzeba czasu, aby to posprzątać. Kierowcy muszą też uważać na lokalne zamglenia, szczególnie w okolicach rzek i jezior.

19:27

Na drogach Lubuskiego wypadków nie ma, ale problemy są. Najwięcej uwagi i cierpliwości potrzebują kierowcy na ekspresowej trójce. Przyhamujecie na dojeździe z północy do Międzyrzecza, gdzie dwa pasy schodzą się w jeden - informuje nasz dziennikarz Adam Górczewski.

18:55

A to już nasza dziennikarka Aneta Łuczkowska z kolegą z TVP Info.

18:30


18:27

Utrudnienie na Autostradzie A2 pomiędzy węzłami Konotopa - Pruszków (woj. mazowieckie). Zderzyły się tam 4 osobówki. Zablokowany jest lewy pas ruchu jezdni w kierunku Poznania.

18:11

Informacja z naszego Twittera - dziękujemy!

18:02

Wypadek na DK 72 w miejscowości Złotniki w Łódzkiem. Osobówka zderzyła się tam z ciężarówką. Jedna osoba została ranna. Policja wyznaczyła objazd przez Kłuciny - Dalików. Przewidywany czas likwidacji utrudnienia ok. 2 godz.

17:50

Nasz reporter Piotr Bułakowski niezmiennie na posterunku

17:31

Koniec utrudnienia na S8 w Warszawie pomiędzy węzłami Broniewskiego - Marymoncka. Zapaliło się tam auto osobowe. Prawy pas jezdni w kierunku Marek był zablokowany.

17:25

Jedna osoba została ranna w zderzeniu dwóch osobówek na A4 na Dolnym Śląsku. Autostrada w kierunku Zgorzelca przed węzłem Kostomłoty jest zablokowana. Auta przejeżdżają przez zatokę awaryjną - informuje nasz dziennikarz Bartłomiej Paulus.

17:20

Utrudnienia na DK 1 w Łódzkiem sprawdziła nasza dziennikarka Agnieszka Wyderka. Jak informuje, przed Tuszynem w stronę Katowic przez niemal 5 kilometrów trzeba jechać wolno albo stać w korku wywołanym przez duże natężenie ruchu. Długi sznur samochodów zobaczyć można też przed rondem w Strykowie.

16:54

Utrudnienia na obwodnicy Grodkowa w Opolskiem. To skutki kolizji zderzenia auta dostawczego z osobowym. Dwie osoby są ranne.

Jak informuje nasz dziennikarz Marcin Buczek, kierowca auta dostawczego wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu i uderzył w bok auta osobowego. Po uderzeniu osobówka wpadła do rowu - 2 podróżujące nią osoby zostały ranne. Na razie w miejscu wypadku obowiązuje ruch wahadłowy. Większe utrudnienia będą, gdy rozpocznie się wyciąganie samochodu z rowu.

16:42

16:26

Już 150 kolizji było dziś na drogach województwa śląskiego - informuje reporter RMF FM Marcin Buczek. Systematycznie zmniejsza się teraz po kolizji korek na trasie nr 86 między Katowicami i Sosnowcem. Coraz trudniej natomiast wyjechać z Katowic autostradą A4 do Krakowa. Korki na śląskim odcinku autostrady A4 spowodowane są głównie remontami i zwężeniami. Zator tworzy się też przed bramkami w Brzęczkowicach.

16:21

Na DK 7 w Ostródzie jest reporter TVP INFO Bartosz Gołębiowski. Jak informuje, na razie jest tam spokojnie. Jednak za Ostródą w kierunku na Miłomłyn można spodziewać się utrudnień i zwężeń, bo trasa jest przebudowywana.

16:09

Pamiętajcie - możecie śledzić nasze doniesienia z dróg również w telewizji.

16:00

Utrudnienie na DK 8 w Korycinie na Podlasiu. Zderzyły się tam dwie osobówki, jedna osoba zginęła. Wprowadzono ruch wahadłowy.

15:33

Marek Konkolewski z Komendy Głównej Policji apeluje, by odwiedzając groby bliskich korzystać z komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje będą korzystały z ułatwień w ruchu drogowym - autobusami dojdziemy bezpośrednio w rejon nekropolii. Nie będziemy mieli problemów z szukaniem miejsca do zaparkowania - tłumaczy.

15:30

Ważna informacja dla mieszkańców stolicy - informacja Zarządu Dróg Miejskich na temat zmian w organizacji ruchu w związku z 1 listopada.

15:25

Jak wygląda sytuacja drogowa na Lubelszczyźnie? Problemy w samym Lublinie są na DK 19 czyli Alei Kraśnickiej- ta najbardziej zatkana jest między ul. Sikorskiego a Nałęczowską. Dobra wiadomość za to z trasy w kierunku Rzeszowa - dzisiaj uruchomiono wreszcie sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu DK 19 z drogą wojewódzką 747. Z tej ostatniej wreszcie można bezpiecznie wyjechać - informuje reporter RMF FM Krzysztof Kot.

15:22

W Wielkopolsce bez wypadków, ale już  korkami. Pniewy i Września na dziewięćdziesiątce dwójce równoległej do autostrady A2 - tam trochę postoicie. Dłużej niż trochę, bo nawet ponad pół godziny zmarnujecie w Jarocinie, gdzie schodzą się jedenastka z dwunastką - donosi nasz reporter Adam Górczewski.

15:15

Koniec utrudnień na DK 5 w Żninie, gdzie doszło do potrącenia pieszego.

15:00

Oto twitterowy meldunek od naszego reportera. Stoicie w korku? Poinformujcie nas o tym wykorzystując hashtag #bezpiecznypowrot

14:57

Utrudnienie na S86 w Sosnowcu. Zderzyły się tam dwie osobówki i ciężarówka. Nikt nie został ranny. Zablokowany jest 1 pas ruchu jezdni w kierunku Katowic. Może to potrwać nawet do 16:30.

14:55

Wypadek na DK 50 w miejscowości Zamienie na Mazowszu. Zderzyły się tam 2 osobówki i 2 ciężarówki. Jedna osoba jest ranna. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać nawet 3 godziny.

14:52

Wypadek na DK 5 w Żninie. Pieszy został tam potrącony przez osobówkę. Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16:00

14:50

Rozpoczynamy nasz raport z polskich dróg. Pamiętajcie - możecie go tworzyć razem z nami! Do Waszej dyspozycji jest Gorąca Linia RMF FM.

Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(MN)