Kolejnymi rywalami polsko-brazylijskiego duetu będą Chorwat Nikola Mektic i Austriak Alexander Peya albo Damir Dzumhur z Bośni i Hercegowiny i Czech Roman Jebavy.
Dla Kubota to niezwykle udany poniedziałek. Nie tylko wygrał mecz otwierający sezon, ale również awansował na pierwsze miejsce rankingu ATP w deblu! W tej chwili jest współliderem z Melo.
W poprzednim roku Polak i Brazylijczyk wygrali sześć imprez, m.in. wielkoszlemowy Wimbledon. Międzynarodowa Federacja Tenisowa (ITF) uznała ich męskim deblem roku.
(e)