Przy dźwiękach romantycznej muzyki wszyscy zakochani mogli sobie zrobić zdjęcie:
Nie zabrakło konkursów, piosenek o miłości i prezentów.
Jest miło, dużo ludzi się pojawiło, świętujemy miłość - opowiadała jedna z uczestniczek święta zakochanych w Krakowie. Inna podkreślała: czekam na moją miłość, aż wyjdzie z pracy. Wtedy będziemy świętować.
Byliśmy na Wawelu. Teraz jesteśmy tutaj. Jest bardzo całuśnie - usłyszeliśmy od jednej z zakochanych par, która przyszła na Plac Szczepański w Krakowie.
Przygotowania do walentynek w Krakowie: