Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak w Rajdzie Portugalii wystartują samochodem Skoda S2000, a nie jak wcześniej zapowiadano - Fordem Fiestą S2000. Zespół Dynamic World Rally Team tłumaczy swoją decyzję trudnościami, które firma Symtech Racing miała z dostarczeniem Forda Fiesty.

Ze względu na problemy firmy Symtech Racing z dostarczeniem samochodu Ford Fiesta S2000, którym nasza załoga mogłaby wystartować w Rajdzie Portugalii zmuszeni zostaliśmy do wyboru innego tunera. Ponieważ żaden z tunerów nie dysponuje wolnym samochodem Ford Fiesta S2000 w terminie Rajdu Portugalii, w dniu dzisiejszym zapadła ostateczna decyzja o podjęciu tymczasowej współpracy z firmą JM Engeeniering z Czech (…) Mam nadzieję, że ta zamiana nie wpłynie negatywnie na wynik sportowy naszej załogi - powiedział Jan Kościuszko, szef zespołu Dynamic World Rally Team

Skodą S2000 załoga Dynamic World Rally Team pojedzie w dwóch najbliższych rajdach w Portugalii, a także w Rajdzie Polski.

Michał Kościuszko - Rajdowy wicemistrz świata w klasyfikacji JWRC w sezonie 2009. Jest pierwszym i jak dotąd jedynym polskim kierowcą rajdowym, który odniósł zwycięstwo w mistrzostwach świata. Reprezentując barwy fabrycznego zespołu Suzuki Sport Europe, w którym wraz z Maciejem Szczepaniakiem startował samochodem Suzuki SWIFT Super 1600, triumfował w klasyfikacji JWRC podczas Rajdu Sardynii 2008. Stanął też na najwyższym stopniu podium w sezonie 2009 w Rajdzie Argentyny i Rajdzie Portugalii. Ponadto jest dwukrotnym mistrzem Polski w klasie A6 i F2.

Maciej Szczepaniak w motosporcie pojawił się w 1995 roku. Pilotując najlepszych polskich kierowców, trzykrotnie zdobył mistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski: w 2004, 2005 i 2006 roku. Jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich pilotów rajdowych i najbardziej doświadczonym Polakiem na trasach Mistrzostw Świata.