Na plaży nr 33 w nadmorskiej Białogórze nad ranem miejsce miał niesamowity muzyczny poranek. Wspólnie z Dawidem Kwiatkowskim RMF FM powitał ostatni dzień lipca. W towarzystwie powoli budzących się do życia promieni na całym nadbrzeżu rozbrzmiały dźwięki największych hitów wokalisty.

Wschód słońca z Dawidem Kwiatkowskim. Chociaż pora była szalona, to nie zabrakło chętnych do podziwiania wschodu nad bałtyckim morzem.

W końcu ile razy w życiu zdarza się, by ktoś śpiewał nam przy budzącym się do życia słońcu? Szczególnie jeśli tym kimś jest jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy, czyli Dawid Kwiatkowski!

Jednak zanim Dawid zaczął czarować zgromadzonych swoimi największymi utworami, Mateusz Opyrchał podjął się zadania obudzenia wszystkich zgromadzonych. Można by powiedzieć, że był suportem przed wyczekiwanym koncertem Kwiatkowskiego.

Tuż po 4:30 szum fal zaczął łączyć się z akustycznymi dźwiękami największych utworów Dawida. Na początek artysta zaprezentował "Bez Ciebie", które do niedawna była 4. najpopularniejszą piosenką puszczaną w rozgłośniach radiowych.


Autor: Natalia Krzywoń