To przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w ponad 250 miastach na całym świecie. 1 grudnia rusza sprzedaż biletów na spektakularne widowisko w Tauron Arenie Kraków. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii.

"Wędrówki z dinozaurami" to obowiązkowe przedstawienie dla osób w każdym wieku - zaplanowane na 13-14 kwietnia 2019 roku. Kupujcie bilety już teraz... zanim "wyginą"! Sprzedaż rusza 1 grudnia.  

Największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie

Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię - obiecują organizatorzy.

"Wędrówki z dinozaurami" zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura!  

Będziecie mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show można poznać stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. Zobaczyć, jak się poruszają, usłyszeć ich ryk i poczuć ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie!

Poznamy dziewięć gatunków dinozaurów

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze  i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób - w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

Materiały prasowe