14-letnia Polka Sara James zachwyciła w wielkim finale "America's Got Talent". W Kalifornii zmierzyła się z 10 innymi grupami lub artystami, którzy w poprzednich etapach również zachwycili widownie oraz jurorów swoimi umiejętnościami.

W finale programu Sara James zaśpiewała cover hitu Kate Bush -"Running Up That Hill". Teraz wszystko w rękach widzów, którzy mają czas na głosowanie. 14-latka dziękowała i prosiła o głosy. Pięknie zaśpiewała i prezentowała się na scenie. Jurorzy komplementowali ją.

Sofia Vergara, kolumbijsko - amerykańska aktorka, modelka i prezenterka telewizyjna powiedziała: To nie jest tylko kwestia twojego głosu, to twoja prezencja na tej scenie. Jesteś gotowa, by być gwiazdą.

Simon Cowell - angielski łowca talentów, producent telewizyjny oraz juror w takich programach jak Pop Idol, American Idol czy właśnie America's Got Talent, powiedział: Pojawiasz się Ty, 14-latka z Polski i świetnie wykonujesz jedną z najbardziej ikonicznych piosenek na świecie.

Nagroda to milion dolarów. Głosowanie wciąż trwa. Kto wygra, dowiemy się w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego.

Polska piosenkarka zachwyciła już na etapie castingu do programu "America's Got Talent". Dostała się do półfinału dzięki Simonowi Cowellowi, który nacisnął "złoty przycisk" po tym, jak Polka wykonała na scenie piosenkę Billie Eilish. 

Jurorzy byli pod wrażeniem polskiej artystki także w półfinale, w którym Sara James zaprezentowała swoją interpretację utworu "Rocket Man" Eltona Johna.

Sara James – kim jest?

Sara James, właściwie Sara Egwu-James, przyszła na świat 10 czerwca 2008 w Słubicach jako córka Polki i Nigeryjczyka. Jej tata John James także jest wokalistą. Występował m. in. w programie "Bitwa na głosy". Sara obecnie uczy się w szkole podstawowej w Ośnie i uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia w Słubicach.

Sara James śpiewała od najmłodszych lat. Rozgłos przyniósł jej udział w czwartej edycji polskiego "The Voice Kids". Utalentowana nastolatka wygrała program jako podopieczna Tomsona i Barona. Niedługo później wzięła udział w eurowizyjnej "Szansie na sukces", w której także nie miała sobie równych. Została reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na Eurowizji Junior w Paryżu odniosła kolejny sukces - ze swoją piosenką "Somebody" zajęła drugie miejsce, ustępując tylko reprezentującej Armenię Malenie.