Z powodu choroby, Rihanna musiała odwołać koncert w szwedzkim Malmo. Piosenkarka z objawami grypy i przemęczenia trafiła do szpitala.

Przepraszam wszystkich, którzy wybierali się na mój koncert w Malmo. Tak bardzo chciałam dla was wystąpić. Świetnie bym się z wami bawiła. Na pewno lepiej niż teraz, kiedy jestem chora na grypę - napisała Rihanna do fanów.

"The Sun" ujawnił, że przyczyną choroby piosenkarki jest zbyt intensywny tryb życia. Lekarze zabronili Rihannie chodzenia na imprezy i nakazali wypoczywać. Jeżeli zignoruje zalecenia, jej organizm może nie wytrzymać - twierdzą osoby z otoczenia piosenkarki.

Jest przemęczona, ale to nie przeszkadza jej chodzić co noc na imprezy i bawić się do rana - twierdzi informator "The Sun".

Podczas trasy koncertowej Rihanna nie ma czasu na dłuższy odpoczynek. Większość czasu spędza na scenie albo bawiąc się w klubach. Lekarze poważnie martwią się o jej zdrowie - przyznaje rozmówca tabloidu.

"The Sun" zdradza również, że przebywająca w szwedzkim szpitalu Rihanna otrzymała kwiaty i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od rapera Jaya-Z i producenta muzycznego LA Reida.