Już wkrótce premiera romantycznej komedii "Narzeczony na niby"! Jak zapowiadają twórcy: to propozycja dla tych, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie. Ale i dla tych, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

Na ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd. Główną rolę gra Julia Kamińska, a w obsadzie są również Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Mikołaj Roznerski, Sonia Bohosiewicz, Krzysztof Stelmaszyk, Andrzej Grabowski, Dorota Kolak, Ilona Ostrowska, Ewa Kasprzyk, Janusz Chabior i Sebastian Karpiel-Bułecka.

Film wyreżyserował Bartosz Prokopowicz.

Jedno kłamstwo i...

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? 

W kinach "Narzeczony na niby" pojawi się 12 stycznia.

Materiały prasowe