Miley Cyrus, podczas wakacji na Kostaryce, spotkała się z nieprzyjemną reakcją fanów. Grupa nastolatek chciała zrobić sobie kilka zdjęć z gwiazdą, kiedy ta po chwili pozowania powiedziała, że musi już iść, usłyszała nieprzyjemny komentarz.

Reakcja 19-letniej piosenkarki i aktorki, znanej z produkcji wytwórni Disneya, została zarejestrowana przez tłum gapiów obserwujących całe zdarzenie.

Miley Cyrus czekając na helikopter, który miał przewieźć ją w inne miejsce, została zaczepiona przez grupę nastolatek. Dziewczęta poprosiły ją o kilka zdjęć i autografy. Wokalistka chętnie zgodziła się na prośbę fanów, jednak po chwili powiedziała, że musi już iść bo nie ma czasu. Nagle, jedna z wielbicielek głośno się oburzyła i krzyknęła: Asshole!. Miley słysząc komentarz niepozostała dłużna i wypaliła w kierunku młodej fanki: Co do cholery? Ty tak na serio?!. Mówiąc te słowa gwiazda zdecydowanym krokiem ruszyła w kierunku helikoptera.

Nakręcony film szybko trafił do internetu, prawdopodobnie dlatego Miley Cyrus zdecydowała się nico wyjaśnić całe zdarzenie na swoim Twitterze.

Chciałabym coś wyjaśnić - nigdy nie przeklinałabym na prawdziwą fankę. Ale jeżeli ktoś mówi ci coś tak niegrzecznego i sprawia, że wychodzę na d**ka (to właśnie znaczy słowo "asshole") przed innymi fanami, z którymi robiłam sobie zdjęcia, to nie mogę tego tolerować - napisała Amerykanka.