Ich sześć i on jeden - jutro uroczysta premiera filmu "Och Karol 2" z udziałem aktorów. Karol podrywa, uwodzi, zwodzi, a kobiety nie mogą oprzeć się jego urokowi. W roli tytułowego Karola zobaczymy Piotra Adamczyka, któremu towarzyszą: Małgorzata Foremniak, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska i Anna Mucha.

Jutro w samo południe w Bonarka City Center w Krakowie odbędzie się spotkanie z aktorami.

Ciekawe jest zmierzyć się z postacią, która ma taką swobodę obyczajów i nie jest dla niej problemem, żeby poznać mężczyznę i pójść z nim na imprezę i zakończyć śniadaniem - powiedziała Katarzyna Glinka.

Karol w "Och Karol 2" będzie postacią tragiczną i dla mężczyzn będzie to przestroga. To historia człowieka tragicznego, który nie umie odmówić kobiecie, który ma problem z powiedzeniem "nie", który jest zbyt uprzejmy, zbyt delikatny, zbyt pierdołowaty - powiedział Katarzynie Sobiechowskiej-Szuchcie z redakcji kulturalnej RMF FM Piotr Adamczyk.

"Och, Karol" to remake kultowej komedii erotycznej z 1985 roku. Film, według scenariusza Ilony Łepkowskiej, wyreżyserował Piotr Wereśniak.