Gary Oldman i Harrison Ford grają główne rolę w thrillerze szpiegowskim "Paranoja". Obraz, którego reżyserem jest Robert Luketic, wejdzie do kin we wrześniu.

Głównymi bohaterami filmu są trzej mężczyźni. Dwóch z nich to miliarderzy, potentaci branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala. Trzeci to młody, dopiero wchodzący do branży biznesu, chłopak-idealista. Ta wschodząca gwiazda biznesu może poważnie zaszkodzić grubym rybom. Nie wiadomo tylko, czy uda mu się oprzeć niewiarygodnemu bogactwu i władzy...

W filmie grają m.in.: Liam Hemsworth, Gary Oldman, Harrison Ford oraz Amber Heard.

Żyjemy w czasach post-kryzysowych. To nowy, wspaniały świat, w którym ludzie z pieniędzmi są bardziej powściągliwi i zdystansowani. Adam zostaje wciągnięty do świata ogromnego luksusu, ale nie polega on jedynie na pustych świecidełkach, jest nieco bardziej pragmatyczny. Adam szybko zdaje sobie sprawę, że piękne samochody i drogie ubrania nie potrafią go uszczęśliwić - że chodziło mu zawsze o tworzenie własnych rzeczy. Jednakże nie otrzyma już nigdy takiej szansy, jeśli nie wymyśli sposobu, by oszukać swoich przeciwników - mówi reżyser. "Paranoja" w kinach od 13 września.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz zapowiedzi kinowe!