Głosowanie w plebiscycie na Przebój Roku 2011 wchodzi w decydującą fazę. Tylko do 30 grudnia macie czas na wybranie swoich muzycznych faworytów z ostatnich miesięcy.

Nieoficjalne wyniki pokazują, że w tym roku słuchacze wspierają przede wszystkim solistów - wyjątkowo dużo śpiewających pań i panów pojawiło się w radiowym eterze. Nie będzie niespodzianką jeśli napiszę, że głosy skrzętnie zbiera Adele - ma w sumie aż trzy przeboje, które mogą trafić do czołówki naszego zestawienia. Kolejnymi artystami, którzy starają się o zwycięstwo, oferując co najmniej dwa znaczące numery są czarujący Bruno Mars oraz jak zwykle niezwykle energetyczna Jennifer Lopez.

Wypada też wspomnieć o wokalistce, która miała w planie wygrać wszystko w tym roku, ale wygląda na to, że nie do końca się to udało. Lady Gaga wydała wiosną album Born This Way, z którego 3 kompozycje czekają na ocenę głosującej publiczności. Niełatwe zadanie mają też fani Rihanny - ona ma aż 4 single, które znalazły się w gronie potencjalnych laureatów naszego plebiscytu.

W czołówce znalazło się jeszcze miejsce dla dwóch dość nieoczekiwanych artystów - jeśli ilość głosów spływająca na nich każdego dnia zostanie utrzymana na dotychczasowym poziomie do 30 grudnia to z pewnością będziemy mieli bardzo ciekawy finał Przeboju Roku - zapraszam 1 stycznia 2012 o godzinie 18.00.

Tu możesz głosować na Przebój Roku 2011

Marcin Jędrych