Nowa książka Agnieszki Chylińskiej mocno Cię zaskoczy. To nie jest tylko kolejna część opowieści o Zezi i Gilerze. To lektura dla tych, którym nie jest obojętny los dzieci innych niż wszystkie... Autorka jak zawsze szczerze i bezpośrednio opisuje losy Gilera, dziecka wyjątkowego. Jeśli jesteś Rodzicem, Opiekunem swojego Gilera sięgnij po najnowszą książkę Agnieszki Chylińskiej i przekonaj się, że nie jesteś sam.

To nie jest książka o tym jak się szarpać i walczyć o to, by wszystko w naszym życiu było takie jak chcemy. To książka o tym jak starać się żyć pogodnie pomimo trosk i problemów, których nie damy rady rozwiązać, a mimo to możemy nadal starać się być szczęśliwymi ludźmi - Agnieszka Chylińska

Giler czasem nie jest pewny, czy istnieje, nie lubi hałasu, niespodzianek i ziemniaków...

Giler to niezwykły chłopiec. Ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro.

Kocha pływanie, niszczarki dokumentów oraz jest gąbkożercą. Wierzy, że żadna ilość płynów do kąpieli nie jest za duża a słodycze nie są przed nim bezpieczne nawet w sejfie.

Może liczyć na swoje Rodzeństwo. Zakochana teraz Zezia zawsze znajduje dla niego czas, a energiczny Franek razem ze swoją paczką nie pozwalają mu się nudzić.

To historia o niedoskonałych ludziach, którzy tworzą rodzinę. I kochają się tak... najbardziej na świecie. Książka dostępna w przedsprzedaży na empik.com.

To już szósta książka z tej serii

Agnieszka Chylińska. Wokalistka i rockmenka z 10 płytami na koncie, osobowość telewizyjna, matka trójki dzieci. Autorka literatury dziecięcej.

Giler, trampolina i reszta świata to jej szósta książka po bestsellerowych tytułach Zezia i GilerZezia, Giler i OczakZezia i wszystkie problemy świataZezia, miłość i bunt na statku oraz Labirynt Lukrecji. Ich łączny nakład przekroczył pół miliona egzemplarzy!

Książka Zezia i Giler sprzedała się w nakładzie ponad 100 000 egz. zdobywając nagrodę Bestseller Empiku za najlepiej sprzedającą się książkę dziecięcą.

Artystka w tym roku świętuje swoje 25-lecie działalności artystycznej.

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Chylińską, która będzie podpisywała swoją najnowszą książkę "Giler, trampolina i reszta świata" w Empiku.Warszawa, Empik Junior, w sobotę, 23 listopada o godz. 12.00,
Łódź, Empik Manufaktura, w niedzielę 24 listopada o godz. 13.30