Najnowsze kolekcje, projektanci, agenci, krytycy, modelki i modele - czyli świat mody od kuchni na dużym ekranie. W Warszawie trwają zdjęcia do filmu "Miłość na wybiegu". Główne role w tej komedii romantycznej grają Marcin Dorociński i Karolina Gorczyca.

Film Krzysztofa Langa to opowieść o dwudziestolatce, która trochę z przypadku zostaje modelką, oraz trzydziestoletnim zawodowym fotografie, mającym już dość otaczającej i osaczającej go coraz bardziej zawodowej rzeczywistości.

I choć w filmie pojawia się wątek miłosny, to reżyser nie chce, by nazywać go komedią romantyczną. Właściwie jest to współczesny film rozgrywający się w świecie mody. Ma być to fajny, dzisiejszy obraz przeznaczony dla ludzi chcących zobaczyć trochę innego, nieznanego im świata. Zajrzeć za kulisy mody. Taki trochę nasz "Diabeł ubiera się u Prady", tylko z rodzimymi elementami - wyjaśnia Krzysztof Lang.

Zdjęcia do "Miłości na wybiegu" potrwają do końca czerwca, a premiera filmu - pod koniec roku. Plan filmowy odwiedziła Katarzyna Sobiechowska-Szuchta. Posłuchaj: