"Zaufaj" to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała do filmu "Kobieta sukcesu". Komedia romantyczna w kinach pojawi się 8 marca. Muzykom na planie teledysku towarzyszyły aktorki, które zagrały główne role w filmie: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Paulina Gałązka.

Na ekranie zobaczymy też Mikołaja Roznerskiego i Bartosza Gelnera, a w pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie - za sprawą psa i przypadku - wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień, zdaje się przyciągać. 

Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość? Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak "Lejdis" czy "Śniadanie do łóżka", a reżyserem Robert Wichrowski, twórca filmu "Francuski numer".

(j.)