Policja szuka kierowcy, który w Kaletach na Śląsku potrącił pieszego. Mężczyzna oraz pasażerowie samochodu uciekli po wypadku. Ranny 25-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Zmarła natomiast 72-letnia kobieta, potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych w Tarnowskich Górach.

Do wypadku doszło ma łuku drogi. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik. Przechodziło tamtędy dwóch mężczyzn. Jeden z nich został potrącony przez auto. Następnie samochód przewrócił się na bok. Jego kierowca wydostał się z pojazdu i uciekł. Podobnie było z najprawdopodobniej dwoma pasażerami. Wszyscy są teraz poszukiwani przez policję.

To niestety nie jedyny tragiczny wypadek, który minionej doby wydarzył się w Śląskiem. Pod Częstochową potrącony został rowerzysta. Tam także sprawca uciekł, ale niebawem został zatrzymany przez policję.

W szpitalu zmarła kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

W szpitalu zmarła 72-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych w Tarnowskich Górach. Do wypadku doszło w sobotę wieczorem. Przejście przy ul. Litewskiej było oznakowane.

W przechodzącą na pasach kobietę uderzyło bmw prowadzone przez 31-letniego kierowcę.

Lekarzom ze szpitala w Bytomiu nie udało się uratować ciężko rannej 72-latki.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.