Do wypadku doszło na trasie Bielsko-Biała - Katowice. Trzy osoby przewieziono do szpitala.
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ruch odbywa się lewym pasem. Natomiast utrudnienia sa jeszcze na prawym pasie - powiedziała rzecznik bielskiej policji Elwira Jurasz.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mal)