RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zderzenie autobusów na A4. Są ranni

Publikacja: Sobota, 4 października (08:41) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Trzy osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch autokarów na śląskim odcinku autostrady A4. Do wypadku doszło na wysokości Rudy Śląskiej. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Do wypadku doszło po godz. 7 rano. Na drodze w kierunku Krakowa zderzyły się dwa autobusy.

Jak powiedział dyżurny policji w Katowicach, kierowca jednego z autokarów wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z MOP-u (miejsca obsługi podróżnych).

Ranne zostały trzy osoby.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(abs)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: