Dwóch funkcjonariuszy podróżowało radiowozem nieoznakowanym. Podczas zawracania na ulicy krakowskiej w Mikołowie doszło do zderzenia - powiedziała w rozmowie z RMF FM Magdalena Wiśniewska z mikołowskiej policji. Jak wyjaśniła, ranni to jeden policjant i 3 osoby z drugiego auta, które brało udział w zderzeniu. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)