Strażacy z Ostródy informują, że zgłoszenie o wypadku dostali ok. 13:30 w poniedziałek. Gdy przyjechali na miejsce, osobówka objęta była ogniem. W środku nie było kierowcy - z wraku wyciągnął go i przeniósł w bezpieczne miejsce mężczyzna przejeżdżający drogą, na której doszło do wypadku.
Na razie nie wiadomo, dlaczego osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)