Jak podają lokalne służby, jeden z autobusów z niewiadomych przyczyn wjechał w barierki przy autostradzie a kolejne pojazdy w niego uderzyły.
Początkowo podawano, że ucierpiało 11 osób. Jak się później okazało, liczba poszkodowanych wzrosła do 30. Czterech pasażerów zostało ciężko rannych. Trafili oni do pobliskich szpitali.
Łącznie w autokarach podróżowało 160 osób. Ruch na autostradzie przez kilka godzin był zablokowany.