Na miejscu we Wróblowie są już chemicy ze straży pożarnej.
Amoniak wyciekł we w pełni zautomatyzowanej hali. Nie było tam ludzi i nikomu nic się nie stało.
200 pracowników z sąsiedniego budynku trzeba było jednak ewakuować na bezpieczną odległość.
W tej chwili strażacy zabezpieczają miejsce wycieku, ale nie ma zagrożenia dla mieszkańców Wróblowa i budynków poza firmą mięsną.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.