Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowani mają oparzenia twarzy i rąk. Są wydolni oddechowo i krążeniowo. Trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.
Według policji, prawdopodobnie eksplodowała instalacja gazowa w samochodzie.
Ranne osoby to pracownicy stacji w wieku 32 i 42 lat.
Strażacy ugasili już pożar, a policja ustala na miejscu przyczyny wypadku.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.