RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wybuch instalacji gazowej. Są ranni

Autor: Publikacja: Sobota, 6 grudnia (11:47) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Dwie osoby trafiły do szpitala po wybuchu gazu w Zabrzu w województwie śląskim. Do eksplozji doszło na stacji kontroli pojazdów przy ul. Roosevelta. Informację o wybuchu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że poszkodowani mają oparzenia twarzy i rąk. Są wydolni oddechowo i krążeniowo. Trafili do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Według policji, prawdopodobnie eksplodowała instalacja gazowa w samochodzie.

Ranne osoby to pracownicy stacji w wieku 32 i 42 lat.

Strażacy ugasili już pożar, a policja ustala na miejscu przyczyny wypadku.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: