RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wąż na wrocławskim osiedlu. Udało się go schwytać

Publikacja: Wtorek, 11 sierpnia (08:45) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Egzotyczny wąż grasował na jednym z wrocławskich osiedli. Na trawniku przy ulicy Leopolda Tyrmanda zauważyli go mieszkańcy. Jego zdjęcie przesłali nam na Gorącą Linię RMF FM.

Już wiadomo, że to niegroźny dla człowieka wąż mleczny, który jest popularny wśród domowych hodowców.

Gada pomógł schwytać pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego. To teraz tam trafi wąż i zamieszka wspólnie z innymi gadami.

Wąż schował się do dziury w ziemi. Potem wpełzł pod płytę chodnikową. Dlatego pracownikowi wrocławskiego schroniska zajęło kilka godzin, żeby go złapać.

Mamy chwytak specjalny na węże. Próbujemy - mówił jeszcze przed godziną 11:00 naszemu reporterowi.

Już wiadomo, że to niegroźny dla człowieka wąż mleczny, który jest popularny wśród domowych hodowców.

Gada pomógł schwytać pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego. To teraz tam trafi wąż i zamieszka wspólnie z innymi gadami.

Akcji poszukiwania węża przyglądali się okoliczni mieszkańcy. Dostaliśmy od nich na Gorącą Linię RMF FM - film:

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: