RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Turyści spędzili noc czekając na wylot do Bułgarii

Autor: Publikacja: Sobota, 29 sierpnia (09:20) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Po kilkunastu godzinach oczekiwania turyści, którzy od wczoraj czekali na lotnisku w Gdańsku, odlecieli do Bułgarii. Informację w tej sprawie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Turyści nie wylecieli na urlop z Gdańska z powodu problemów z samolotem. 

Ponad 100 osób. Jest bardzo dużo małych dzieci. Cała noc w zimnym pomieszczeniu z takimi zdawkowymi: za pół godziny następna informacja - mówiła nam jedna z turystek, pani Ewa. 

Maszyna wystartowała dopiero po godzinie 13:00 w sobotę.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(MN)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: