RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragiczny wypadek w Opolskiem. Zginęły dwie osoby

Publikacja: Sobota, 21 września (17:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na drodze krajowej nr 46 w miejscowości Jaczowice, niedaleko Niemodlina w Opolskiem, doszło do tragicznego wypadku. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

W wypadku zderzyły się dwa samochody osobowe. Zginęły co najmniej dwie osoby, trzy są ranne.

Droga krajowa nr 46 przez kilka godziny była zablokowana.

Kierowca toyoty, jadącej od strony Niemodlina, skręcił w lewo w drogę na Szydłów. Wymusił pierwszeństwo i zderzył się z volkswagenem passatem. Siła uderzenia była tak duża, że dwie osoby (kobieta i mężczyzna) jadące toyotą, wypadły z auta i zginęły na miejscu. Na razie nie wiadomo, kto prowadził samochód. Kierowca passata i dwójka pasażerów zostali przewiezieni do szpitala.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: