Do wypadku doszło na ekspresówce między Świebodzinem a Sulechowem w kierunku Zielonej Góry. Zderzył się tir z busem, którym jechało 12 osób. Jedna osoba zginęła, a 11 odniosło obrażenia. Trzech pasażerów jest w stanie krytycznym.
Według wstępnych ustaleń policji kierowca tira nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył mikrobusu. Mężczyzna najpewniej był trzeźwy, ale nie można go jeszcze przesłuchać, bo jest w szoku.
Wieczorem, po kilku godzinach, droga została odblokowana.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.