RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Tragedia w Rudzie Śląskiej. Pożar w bloku, lokator powieszony na balkonie

Publikacja: Czwartek, 8 marca (16:39) Aktualizacja: Czwartek, 8 marca (16:00)

Tragedia w Rudzie Śląskiej w bloku przy ulicy Zgrzebnioka. Lokator jednego z mieszkań był powieszony na balkonie. Wcześniej w lokalu wybuchł pożar. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Jak dowiedzieli się nasi dziennikarze, lokator mieszkania na 4. piętrze powiesił na balkonie. Wcześniej w lokalu wybuchł pożar.

Z bloku ewakuowano 10 osób, w tym dwoje dzieci. Strażacy już ugasili ogień.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(az)

Źródło: RMF FM
Tagi: pożar

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: