W stolicy jest temperatura na minusie. Rozjeżdżony śnieg przymarzł do jezdni. W poniedziałek wieczorem doszło do kilku kolizji. Kierowcy powinni szczególnie uważać.
Na szczęście sytuacja jest już opanowana - zapewnił w rozmowie z RMF FM oficer dyżurny komendy stołecznej policji. Na ulice wyjechały solarki.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.