Jak się dowiadujemy, mężczyzna został postrzelony na terenie ogródków przy ulicy Żwirki i Wigury. Ranny został odwieziony do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża, czeka go jednak operacja.
Nie wiadomo kto i do kogo strzelał. Świadkowie mówią, że słyszeli kilka wystrzałów. Policja nie udziela żadnych informacji. Jak mówi, trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.